Sara pozon gjysmë e zhveshur krah Ledrit

  • G.G /
  • 07 November 2020 - 10:55
Sara pozon gjysmë e zhveshur krah Ledrit

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë ndër çiftet më simpatike të estradës sonë, të cilët presin të bëhen prindër për herë të parë.

Mbrëmjen e sontme, Sara pozoi me barkun e rrumbullakosur e veshur vetëm me reçipeta e xhinse.

Në njërën prej fotove, ajo shfaqet pranë Ledrit, teksa po mbaheshin dorë për dore, kurse i kishte zbërthyer xhinset.

Kujtojmë se “Si baba” është kënga më e re e Ledri Vulës, të cilën reperi ia kushtoi vajzës ende pa lindur.

View this post on Instagram

ë

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

(Kosova Sot Online)