Leonora Jakupi i bën dedikim të veçantë nënës me rastin e ditëlindjes

  • E.K /
  • 08 nëntor 2020 - 17:30
Leonora Jakupi i bën dedikim të veçantë nënës me rastin e ditëlindjes

Leonora e ka uruar publikisht nënën për ditëlindje.

Këngëtarja Leonora Jakupi sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo për faktin se nëna e saj feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim publik nga e bija këngëtare.

“Urime ditëlindja o mbretëresha e imja. O dritë, o shpirt o engjëll. Të dua shumë”, ka shkruar Leonora në një nga imazhet.

“Nëna emri më i bukur në botë. O më e mira ime”, shkruan ndër të tjera këngëtarja në një tjetër fotografi.

(Kosova Sot Online)