Mozzik dhe Loredana janë bashkuar, ky detaj i zbulon të gjitha

  • G.G /
  • 09 nëntor 2020 - 10:51
Mozzik dhe Loredana janë bashkuar, ky detaj i zbulon të gjitha

Ribashkimi i Mozzik dhe Loredanës më nuk është sekret.

Prej javësh tashmë fansat vënë në pah detaje të përbashëkta  dhe në rrjet kanë qarkulluar edhe pamje ku dyshja shfaqen bashkë.

E në foton më të re të publikuar nga Mozzik ku shfaqet teksa shijon fundjavën bashkë me Hanën, ndjekësit kanë vërejtur një tjetër gjë.

Mozzik dhe Loredana duket të kenë shkëmbyer edhe xhupin e markës “North Face”.

Për një kohë të shkurtër dy artistët janë shfaqur duke e veshur të njëjtën gjë. 

View this post on Instagram

MY BABY MY LIFE HANA ë

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

View this post on Instagram

Back to the roots ë

A post shared by Loredana (@loredana) on

(Kosova Sot Online)