Rita Ora ka një dedikim për tezen në ditën e lindjes

  • E.K /
  • 09 November 2020 - 16:56
Rita Ora ka një dedikim për tezen në ditën e lindjes

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Këngëtarja shpesh zgjedh rrjetet e saj sociale si mënyra për të shprehur opinionet, mendimet, por dhe ndjenjat e saj.

Së fundmi Rita zgjodhi uroj texen e saj në ditën e saj të lindjes, në llogarinë e saj në Instagram.

“Urime ditëlindjen tezja”, ka qenë mbishkrimi krahas imazhit.

Rita duket se ka një raport të mirë dhe mjaft të afërt edhe me anëtarët e tjerë të familjes, të cilët jetojnë në Kosovë.

(Kosova Sot Online)