Enca nuk ndalet publikon pamjet me pullë të kuqe

  • G.G /
  • 10 November 2020 - 10:05
Enca nuk ndalet publikon pamjet me pullë të kuqe

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga personazhet më të pëlqyer e përfolur të show bizz-it shqiptar.

Bukuroshja numëron 2.3 milionë ndjekës në rrjete sociale dhe shpesh poston dhjetëra foto për të mbajtur të përditësuar fansat.

Në postimin e fundit, 25-vjeçarja është shfaqur e veshur me një fustan të zi, që ia nxjerr më në pah gj oksin e bëshëm. Ndërkohë, flokët i ka të kapura lart sipër kokës, ndërsa ka preferuar të aplikojë një makijazh të lehtë.

“Në takim me mua, ti diskuton për fëmijërinë dhe unë pretendoj se më intereson”, ka shkruar ajo në përshkrim.

(Kosova Sot Online)