“Koha për masazh”, Ronela Hajati pozon e zhveshur

  • G.G /
  • 11 nëntor 2020 - 09:13
“Koha për masazh”, Ronela Hajati pozon e zhveshur

Ronela Hajati ka pozuar atraktive.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Ajo ka pozuar e zhveshur derisa është bërë gati për tu masazhuar.

“Koha për masazh”, ka shkruar Ronela pranë publikimit të një fotografie në Instastory.

Këngëtarja është aktive në këtë rrjet social dhe shpesh me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet, qoftë në studio apo edhe rreth jetë private. 

(Kosova Sot Online)