Arbenita dhe Fero shfaqen në përqafimin e njëri-tjetrit

  • G.G /
  • 12 November 2020 - 08:14
Arbenita dhe Fero shfaqen në përqafimin e njëri-tjetrit

Momente romantike të Feros me Arbenitën.

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka publikuar së fundmi disa video në “Instastory” disa video ku shfaqet së bashku me partnerin e saj, Fero.

Ata shfaqen të dy të ulur në divan teksa dëgjojnë muzikë. Teksa reperi qëndron në krahët e saj, Arbenita nuk ngurron që t’i dhurojë edhe një puthje.

Me këto postime, ata treguan se janë duke shijuar romancën e tyre të dashurisë, e cila herë pas here komentohet në mediat rozë.

Që nga fillimet e karrierës emrat e tyre kanë qenë shumë të lakuar, njëherë për lidhjen e më pas raportohej për ndarje mirëpo ata shihet se janë më të bashkuar se kurrë.

(Kosova Sot Online)