Bebe Rexha shqiptare e vërtetë, ngjyros flokët kuq e zi

  • G.G /
  • 12 nëntor 2020 - 10:08
Bebe Rexha shqiptare e vërtetë, ngjyros flokët kuq e zi

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaft aktive në rrjete sociale, sidomos në atë Instagram.

Me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, qoftë edhe nga ato ku ndryshon pamjen e jashtme.

Së fundmi ka eksperimentuar shumë me ngjyrat e flokëve dhe së fundmi mori vëmendjen me ndryshimin e bërë.

Bebe ka vendosur që flokët ti lyej kuq e zi.

Komplimentet rreth këtij ‘look-u’ atraktiv nuk munguan as nga 10.5 milionë ndjekësit që numëron në Instagram

View this post on Instagram

Good morning ë

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

(Kosova Sot Online)