Kida ndryshon look-un, befason me pamjen e saj

  • E.K /
  • 16 November 2020 - 15:31
Kida ndryshon look-un, befason me pamjen e saj

Për Kida-n eksperimentimi me look-un, duket se është i zakonshëm. Ajo u kthye pak kohë më parë në bionde.

Dhe së fundmi, këngëtarja shihet me flokë të kuqe dhe të shkurtra.

Nuk dihet nëse ajo ka vendosur që të bëjë sërish ndryshime në pamjen e saj, apo vetëm ka provuar nëse do i shkonte ai model.

(Kosova Sot Online)