Këngëtari i njohur shqiptar dhe gruaja e tij infektohen me Covid-19, prek me fjalët: Mbroni veten dhe fëmijët tuaj!

  • G.G /
  • 17 nëntor 2020 - 11:59
Këngëtari i njohur shqiptar dhe gruaja e tij infektohen me Covid-19, prek me fjalët: Mbroni veten dhe fëmijët tuaj!

Këngëtari i njohur Skerdi Ago dhe partneria e tij, gazetarja Vesa Rama janë prekur nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Me anë të postimit në ‘Instastory’ këngëtari shkruan se ai dhe partnerija e tij janë infektuar me Covid-19. Skerdi ka bërë të ditur se edhe pak ditë i mbesin deri në përfundim të karantinës, pasi janë në shërim e sipër.

“E di që ju kam premtuar disa projekte të reja, por unë dhe gruaja ime Vesa Ago jemi duke u shëruar nga Covid-19. Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë derisa të mbaroj vetëizolimin dhe atëherë do të ketë shumë këngë të cilat i kam gati për ju. Ju dua shumë dhe faleminderit për përkrahjen e vazhdueshme. Mbroni veten dhe familjarët tuaj. Kjo situatë do të kalojë shumë shpejt.”- shkruan Skerdi.

(Kosova Sot Online)