“T’ju kallxoj qysh knohet”, me një thumb për kolegët, Stresi na prezantoi me këngën e tij të re!

  • G.G /
  • 19 nëntor 2020 - 10:29
“T’ju kallxoj qysh knohet”, me një thumb për kolegët, Stresi na prezantoi me këngën e tij të re!

Prej disa kohësh, reperi i njohur Stresi po punon fort për albumin e tij të ri, i cili do të titullohet “Archimed”.

Ky album do të përmbajë projekte të punuara me dashuri e përkushtim të madh nga reperi, i cili tashmë e ka gati këngën e tij të parë.

Shumë shpejt, Stresi do të lançojë projektin e titulluar “Eureka”, siç ka bërë të ditur në postimin e fundit në Instagram.

Këtë njoftim, reperi e ka shoqëruar me një “thumb” për kolegët e tij, duke treguar se me këtë këngë do t’i mësojë të gjithëve sesi këndohet.

“Thash t’ju kallxom qysh knohet e qysh osht realiteti”- shkruan Stresi ndër të tjera.

Vetëm 5 ditë më parë, Stresi lançoi bashkëpunimin e tij të bujshëm me Finem dhe Solo, të titulluar “Për veti”.

Kënga e djemve u prit mjaft mirë nga publiku dhe brenda 5 ditëve i ka kaluar 1.7 milion klikime në Youtube.

(Kosova Sot Online)