Mesazhe erotike apo dashuri në video-call? Ja si përgjigjet Yllka Kuqi. Tregon edhe planet për zgjerimin e familjes

  • G.G /
  • 20 nëntor 2020 - 10:30
Mesazhe erotike apo dashuri në video-call? Ja si përgjigjet Yllka Kuqi. Tregon edhe planet për zgjerimin e familjes

Yllka Kuqi mirëpriti në jetë fëmijën e saj të parë në muajin shkurt.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër të një vajze, Luizës, 8 vite pas martesës së tyre.

Dhe e ftuar në rubrikën “AfterParty”, ajo ka treguar se është një mami e urtë, si edhe një bashkëshorte e egër.

Yllka Kuqi foli për planet për zgjerimin e familjes, duke u shprehur se dëshiron të bëjë sërish fëmijë.

Gjithashtu, tregoi edhe detaje intime nga marrëdhënia me bashkëshortin, teksa rrëfeu se i pëlqen më shumë të “bëjë qejf” para ushqimit sesa pas tij.

Ndërsa mes mesazheve erotike dhe dashurinë në video-call, ajo zgjodhi mesazhet romantike.

Pjesë nga intervista:

Mami e urtë apo bashkëshorte e egër?

Yllka Kuqi: Miks

Familje e madhe apo e vogël?

Yllka Kuqi: Familje mesatare

Një fëmijë apo më shumë?

Yllka Kuqi: Më shumë

Plazh me bikini apo nudo?

Yllka Kuqi: Me bikini

Dushin vetëm apo me partnerin?

Yllka Kuqi: Dushin nganjëherë kështu, nganjëherë ashtu. Si të kemi mundësinë.

Mesazhe erotike apo dashuri nga video call?

Yllka Kuqi: Mesazhe romantike

I bën apo të bën më shumë surpriza?

Yllka Kuqi: Ju bëj më shumë.

Nga partneri më mirë surpriza në shtrat apo në punë?

Yllka Kuqi: Në jetë

Ushqim para qejfit apo qejf para ushqimit?

Yllka Kuqi: Qejf para ushqimit

E do apo ai të do më shumë?

Yllka Kuqi: Duhemi

(Kosova Sot Online)