Një burrë i lodhur e i moshuar, shikoni si ka përfunduar tani Ibrahim Tatlises

  • G.G /
  • 20 nëntor 2020 - 12:02
Një burrë i lodhur e i moshuar, shikoni si ka përfunduar tani Ibrahim Tatlises

Ibrahim Tatlises është një prej aktorëve më të njohur turk.Këngët e tij këndohen e dëgjohen për vite nga publiku turk dhe ai i huaj.

Ai tani është shkëputur nga muzika, mirëpo, këngët e tij vazhdojnë të jenë hite.Ibrahim Tatlises tani duket se është lodhur shumë e këtë e shohim në imazhet që i publikon në rrjete sociale.

(Kosova Sot Online)