Mbretëresha Adelina Ismaili - ikona e stilit dhe bukurisë në trojet shqiptare

  • A.P /
  • 20 nëntor 2020 - 20:30
Mbretëresha Adelina Ismaili - ikona e stilit dhe bukurisë në trojet shqiptare

Mbretëresha e muzikës Adelina Ismaili, vazhdon të mbetet këngëtarja numër një në trojet shqiptare, e nga kjo pozitë nuk ka arritur ta spostojë asnjë nga koleget e saja, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Aktualisht fokusi i saj është në emisionin javor "Tete a Tete me Adelinen", e sukseset për të sa vijnë e shtohen, pasi emisioni ka marrë kritika shumë pozitive.

E përveq, muzikës, një armë tjetër e fortë e Adelinës, është dhe sharmi i saj që e ka karakterizuar përherë, derisa me fotografinë e fundit i jepë vulë se është ikona e stilit dhe bukurisë në trojet shqiptare.

Image

(Kosova Sot Online)