Kate Middelton ndryshon flokët për herë të parë dhe duket kaq ndryshe

  • E.K /
  • 22 November 2020 - 14:33
Kate Middelton ndryshon flokët për herë të parë dhe duket kaq ndryshe

Kate Middleton njihet për bensikërinë e saj ndaj flokëve brune dhe stilit me flokë të lëshuara.

Por duket se dukesha është 'dorëzuar' dhe më në fund ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje.

Dukesha e Cambridge ka çelur ngjyrën e saj të flokëve dhe është shfaqur me flokë biondë, që e kanë bërë të duket edhe më e ëmbël.

Këtë pamje të re, dukesha na e prezantoi gjatë një videoje që ajo vetë ndau me ndjekësit në rrjetet sociale.

Me sa duket, Middleton u frymëzua këtë dimër nga tendencat verore.

(Kosova Sot Online)