Jeni kuriozë të dini si duket pas kaq shumë vitesh shtëpia e “Kevin-it” në “Home Alone”?

  • G.G /
  • 24 nëntor 2020 - 10:08
Jeni kuriozë të dini si duket pas kaq shumë vitesh shtëpia e “Kevin-it” në “Home Alone”?

Kanë kaluar 30 vite që kur filmi i famshëm i Krishtlindjeve, “Home Alone” bëri debutimin e tij të parë.

Personazhi i djaloshit çapkën Kevin bëri për vete mbarë botën dhe ky film vazhdon të ndiqet edhe sot sa herë vijnë festat e fundvitit.

Shumë personave “Home Alone” i kujton fëmijërinë, ditët e netët e ngrohta me familjen, atmosferën e festave apo të tjera kujtime si këto, që të nguliten thellë në mendje për gjithë jetën.

Por, jeni kuriozë të dini si duket tashmë shtëpia e “Kevin-it” në “Home Alone”?

Shtëpia tashmë është pronë e dikujt, i cili e ka bërë zemrën gur dhe ka bërë goxha ndryshime.

Më poshtë po ju sjellim fotot:

(Kosova Sot Online)