Oriola Marashi shfaqet gati nudo në setin e ri fotografik

  • G.G /
  • 24 nëntor 2020 - 11:31
Oriola Marashi shfaqet gati nudo në setin e ri fotografik

Modelja shqiptare Oriola Marashi merr gjithmonë vëmendjen e publikut me fotot që poston dhe me paraqitjen e saj tejet provokative.

Një gjë të tillë e ka dëshmuar edhe me prapaskenat e setit të ri fotografik, ku ajo është shfaqur me fotografi tejet seksi.

Oriola Marashi, është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe bën publikimin e imazheve atraktive.

Kësaj radhe ajo erdhi me disa sekuenca nga prapaskenat e një seti të ri fotografik.

Oriola shihej e veshur vetëm me të brendshme dhe një parukë ngjyrë rozë.

(Kosova Sot Online)