“Doktori më s*ksi në botë” theu të gjitha rregullat e koronavirusit

  • G.G /
  • 25 November 2020 - 10:57
“Doktori më s*ksi në botë” theu të gjitha rregullat e koronavirusit

Doktori më simpatik dhe i komentuar, Mikhail Varshavski, i njohur si Dr. Miki po akuzohet gjerësisht në rrjete sociale për hipokrizi, pasi postoi disa fotografi, ku shfaqej duke festuar pa maska dhe pa distancim social për 31-vjetorin e tij.

Varshavski, i cili numëron 3.9 milion ndjekës në Instagram dhe 2.9 milion në Facebook, prej muajsh ka apeluar për rëndësinë e mbajtjes së një maske për të ndaluar përhapjen e Covid-19.

Megjithatë ai theu të gjitha rregullat për ditëlindjen e tij, pasi u shfaq në fotografi pa maska dhe ngjitur me 14 persona, shumica prej të cilave vajza me bikini.

Kujtojmë se Revista People e quajti atë, “Doktori më seksi në botë” në vitin 2015, dhe prej asaj kohe Dr. Miki është një nga mjekët më të njohur dhe komentuar në rrjete sociale.

(Kosova Sot Online)