Ja çka tha Rita për fotografinë e zhveshur të JLO-së

  • G.G /
  • 26 nëntor 2020 - 10:43
Ja çka tha Rita për fotografinë e zhveshur të JLO-së

Rita Ora e ka komentuar foton nudo të J.Lo.

Jennifer Lopez e ka rrëmbyer gjithë vëmendjen ditën e djeshme me një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Ky imazh duket se është shkëputur nga projekti i saj më i ri dhe sigurisht se komentet ishin të shumta.

Nuk ka munguar as komenti i këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora. Ajo e ka publikuar në Instagram foton e J.Lo.

“Ikonë. Pa fjalë”, ka shkruar pranë fotos në Instastory, Rita Ora.

(Kosova Sot Online)