Revista e njohur gjermane “shpërblen” Rita Orën me një kopertinë për ditëlindje

  • G.G /
  • 26 nëntor 2020 - 13:47
Revista e njohur gjermane “shpërblen” Rita Orën me një kopertinë për ditëlindje

Rita Ora sot feston ditëlindjen e 30-të.

Ajo është këngëtarja më e përfolur, kështu duke qenë gjithmonë në vëmendjen e të gjithëve në çdo veprim të saj.

Rita është shumë aktive në rrjete sociale, duke qenë kështu çdo herë afër fansave.

Fotografitë që poston Rita Ora janë çdo herë të komentuara dhe në qendër të vëmendjes.  

Ajo së fundmi për rastin e ditëlindjes së saj ka postuar disa foto në llogarinë e saj në instagram dhe ka treguar se ato foto do të jenë pjesë e kopërtinës së revistës së njohur “Numero Berlin”.

Në këto foto, Rita duket tejet tërheqëse dhe provokative.

(Kosova Sot Online)