Marina dekoron bredhin, kështu duket shtëpia e saj luksoze për festa

  • G.G /
  • 26 nëntor 2020 - 13:49
Marina dekoron bredhin, kështu duket shtëpia e saj luksoze për festa

Prezantuesja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë çifti më i përfolur në mediat rozë.

Marina ka shpërndarë në Instagram një video ku ka treguar atmosferën festive që po mbretëron në shtëpinë e saj dhe Getit.

Ajo ka ndarë me ndjekësit pamje nga dekorimi i shtëpisë për festat e fundvitit.

“Duke bërë bredhin”- shkruan Marina krahas videos.

https://streamable.com/yuy61k

(Kosova Sot Online)