Diva Adelina uron bashkëshortin: Urime ditëlindja dashni, gëzofsh gjithmonë

  • A.P /
  • 26 nëntor 2020 - 21:54
Diva Adelina uron bashkëshortin: Urime ditëlindja dashni, gëzofsh gjithmonë

Diva e muzikës shqipe Adelina Ismaili dhe biznismeni Val Krasniqi përbëjnë binomin e çifti ideal dhe shumë të dashur nga publiku shqiptar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E sot në shtëpinë e tyre ka pasur festë, pasi bashkëshorti i saj Val Krasniqi, ka festuar ditëlindjen, me këtë rast nuk ka munguar urimi i Adelines.

Në një fotografi, ku shihen së bashku me djalin e tyre Uliksin, Adelina ka shkuar: Urime ditëlindja dashni, gëzofsh gjithmonë.

Kujtojmë se ata së bashku kanë filluar emisionin "Tete a Tete me Adelinen", i cili tanimë ka hyrë në zemrat e publikut shqiptar.

Image

(Kosova Sot Online)