Adrola Dushi me një dedikim shumë emocionues për të birin

  • G.G /
  • 27 November 2020 - 15:38
Adrola Dushi me një dedikim shumë emocionues për të birin

Adrola Dushi është njëra ndër modelet më të komentuara, sidomos kohët e fundit ajo është përfolur shumë për jetën e saj private dhe për lidhje të mundshme me reperin e njohur Capital-T.

Më shumë detaje lidhur me këtë ende nuk ka, dyshja vazhdimisht në intervista janë shprehur se ata janë vetëm shokë dhe asgjë më shumë.

Modelja ka treguar gjithmonë se djali i saj Troi është dashuria më e madhe që ajo ka në jetën e saj, dhe se fal ti ajo gjen forcën për të ecur përpara, ajo ka treguar poashtu disa herë që edhe sfidat që sjellë jeta për të janë më të lëhta kur ka djalin e saj pranë.

Ditën e djeshme Troi ka festuar ditëlindjen e tij të 7-të dhe sigurisht që edhe urimi i modelës nuk ka munguar.

Ajo kishte zgjedhur fjalët më të bukura për të kështu duke emocionuar të gjithë me urimin për djalin e saj Troi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

(Kosova Sot Online)