Një ëngjëll si Aurela Hoxha! Modelja me të brendshme s*ksi në mes të dëborës

  • G.G /
  • 28 nëntor 2020 - 08:47
Një ëngjëll si Aurela Hoxha! Modelja me të brendshme s*ksi në mes të dëborës

Aurela Hoxha ka “ngritur” temperaturat në rrjetet sociale.

Modelja e njohur është bërë pjesë e trendit duke pozuar me të brendshme në mes të dëborës.

Ajo publikoi një video në rrjetet sociale teksa po punonte për një koleksion të ri të brendshmeve për Krishtlindje.

Aurela Hoxha u shfaq në mes të dëborës e veshur me të brendshme seksi të bardha dhe mbante krahë engjëlli, teksa shëtiste dy kuaj.

Modelja vuri në pah linjat e saj trupore elegante, duke mos lënë vend për imagjinatën.

(Kosova Sot Online)