Me këtë fotografi të veçantë Remzie Osmani uron 28 Nëntorin

  • G.G /
  • 28 nëntor 2020 - 11:59
Me këtë fotografi të veçantë Remzie Osmani uron 28 Nëntorin

Këngëtarja e dashur për publikun Remzie Osmani ka zgjedhur një fotografi të veçantë për të uruar Festën e 28 Nëntor.

Sot shënohet 108 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë, njëherësh ditëlindja e komandantit legjendar, Adem Jasahri dhe dalja e parë publike e Ushtrisë Clirimtare të Kosovës.

Me këtë rast, shumë prej emrave të njohur të estadës, kanë zgjedhur fotografi të ndryshme për ta uruar këtë festë.

Këngëtarja Remzie Osmani publikoi një imazh, në të cilin shfaqet e mbuluar me flamurin kombëtar shqiptar.

“Urime 28 Nentorin – Dita e flamurit kombetar! ë“, ka shkruar ajo.

(Kosova Sot Online)