Miriami dhe Albani e urojnë vajzën me fjalët më të ëmbla

  • A.P /
  • 29 nëntor 2020 - 14:22
Miriami dhe Albani e urojnë vajzën me fjalët më të ëmbla

Në familjen e Miriamit dhe Albanit dita e sotme është një festë e dyfishtë. Veçse festa e flamurit, kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e Amelisë. Sot ajo feston ditëlindjen, ndërsa bën 5 vjeçe dhe nuk kish se si të mungonin urimet publik nga prindërit e saj.

Albani zgjodhi të uronte me dy fjali, duke shkruar: “Gëzuar dashuria e babit. Gëzuar Shqipëri.”

Image

(Kosova Sot Online)