Loredana pozon atraktive para pasqyrës, zbulon tatuazhet në trup

  • E.K /
  • 29 nëntor 2020 - 15:50
Loredana pozon atraktive para pasqyrës, zbulon tatuazhet në trup

Loredana Zefi duket atraktive para pasqyrës.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është një nga emrat shumë të komentuar në media e publik.

Karriera e suksesshme muzikore dhe jeta private janë disa nga arsyet se përse Loredanën e shohim shpesh në ballina të mediave rozë.

Loredana ka arritur që rreth vetes të mbledh një numër të madh fansat me të cilët edhe ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi ka pozuar para pasqyrës dhe duket atraktive. Loredana vuri në fokus edhe tatuazhet e shumta që ka në trup.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

(Kosova Sot Online)