Demi Rose rrit temperaturat teksa pozon nga Maldivet

  • E.K /
  • 29 November 2020 - 16:00
Demi Rose rrit temperaturat teksa pozon nga Maldivet

Bukuroshja e lindur në Birmingham, Demi Rose, është një nga modelet më të kërkuara dhe ndjekura në rrjete sociale.

Një ditë më parë modelja ndau në Instagram një foto me ndjekësit teksa pozon nga Maldivet dhe rrit temperaturat edhe në vendet më të ftohta të botës.

Më bikini ngjyrë jeshile fosforoshente, duke vënë në pah format e saj të përkryera trupore, Demi i mahniti të gjithë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi ë (@demirose)

(Kosova Sot Online)