Publikohet fotoja e Gjikos kur ishte pas Blunt dhe Real1

  • G.G /
  • 30 nëntor 2020 - 13:39
Publikohet fotoja e Gjikos kur ishte pas Blunt dhe Real1

Rep artistat Blunt dhe Real1 ka kohë që kanë një ‘beef’ me reperin e njohur pejan Gjiko.

Madje, dyshja e ishin të ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, të cilët e qëlluan edhe njëherë fytyrën e Gjikos, duke mos i kursyer as ofendimet.

E ky konflikt mes tyre, po vazhdon akoma.

Blunt dhe Real1 në Instagramin e përbashkët të tyre kanë hedhur një fotografi ku shihet se pozuan shumë kohë më parë, aty ku Gjiko ishte pas tyre, si fans.

“Mos harro prej nga vjen….” është shkrimi i fotos.

(Kosova Sot Online)