Shqipe Abazi më në formë se asnjëherë sot feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 30 nëntor 2020 - 17:21
Shqipe Abazi më në formë se asnjëherë sot feston ditëlindjen

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shqipe Abazi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen, dhe po duket më në formë se asnjëherë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në skenë e poturi, ku gjatë festave të fundvitit do jetë prezente në disa projekte muzikore.

Me këtë rast urime dhe nga ne, e nderuara Shqipe Abazi.

Image

(Kosova Sot Online)