28 nëntori vazhdon për Bebe Rexhën – hedh valle me familjen me muzikë tradicionale shqipe

  • G.G /
  • 30 nëntor 2020 - 16:30
28 nëntori vazhdon për Bebe Rexhën – hedh valle me familjen me muzikë tradicionale shqipe

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka treguar disa herë se e do me zemër origjinën e saj dhe vendin prej nga vjen.

Këtë e ka treguar edhe këtë vit per nder të ditës së flamurit.

Ajo është shfaqur me flamurin kuq e zi në rrugët e Amerikës duke festuar me familjarët e saj. Kjo ka bërë që këngëtarja të komentohet shumë atë ditë.

Por jo vetëm kaq, ajo ditën e djeshme ka postuar edhe disa video ku shfaqet bashkë me familjen duke festuar e duke kërcyer me muzikë tradicionale.

https://streamable.com/l9u2fk

https://streamable.com/xmvcbi

(Kosova Sot Online)