Vjollca Haxhiu sot feston ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

  • G.G /
  • 01 dhjetor 2020 - 14:08
Vjollca Haxhiu sot feston ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur kosovare, Vjollca Haxhiu sot feston ditëlindjen e radhës. Ajo sot mbush 43 vite jetë.

Ndonëse ka kohë që nuk ka folur për jetën e saj private, ajo edhe më tej vazhdon të deklarohet beqare.

Kujtojmë faktin se ndër vite ajo ka lansuar këngë nga më të ndryshmet, sidomos nga ato argëtuese.

(Kosova Sot Online)