Mihrija artiste e vërtetë, shkëlqen në fotografitë e fundit

  • A.P /
  • 01 dhjetor 2020 - 18:08
Mihrija artiste e vërtetë, shkëlqen në fotografitë e fundit

Edhe pse vite në skenë, këngëtarja e njohur Mihrije Braha po vazhdon të duket për mrekulli, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e postuara në rrjetet sociale ku ajo arrin të shfaqet përherë në top formë.

Së fundmi ka realizuar disa fotografi të reja duke shkëlqyer me natyralitetin dhe sharmin që e karakterizon gjithmonë...

Image
Image

(Kosova Sot Online)