Vjollca Haxhiu sot më shumë se kurrë ka arsye për të festuar

  • A.P /
  • 01 dhjetor 2020 - 19:08
Vjollca Haxhiu sot më shumë se kurrë ka arsye për të festuar

Këngëtarja e dashur për publikun Vjollca Haxhiu sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen, dhe po duket më në formë se asnjëherë.

Vjollca, ka vite në skenë dhe vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore, derisa këtë fundvit do të jetë prezente edhe me këngë të reja.

Image

(Kosova Sot Online)