Naim Abazi feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 01 dhjetor 2020 - 18:49
Naim Abazi feston ditëlindjen

Këngëtari dhe moderatori i njohur shqiptar Naim Abazi, sot ka arsye për të qenë i lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtari feston ditëlindjen, dhe pavarësisht se vitet po iu shtohen, ai vazhdon ta mbajë  vetën në formë.

Me këtë rast ne i urojmë shëndet, mbarësi e gjitha të mirat në jetë.

Për ju, për ne, për të gjithë Naimi&Mihrija me këngen re: "Je e re, jam i ri"


(Kosova Sot Online)