Ganimete Jashanica e uron nipin: Urime Ditëlindja o flladi i shpirtit tim

  • A.P /
  • 02 dhjetor 2020 - 17:10
Ganimete Jashanica e uron nipin: Urime Ditëlindja o flladi i shpirtit tim

Kjo ditë, për këngëtaren e njohur Ganimete Jashanica, është festive, pasi nipi i saj i dashur Leka sot feston ditëlindjen, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Edhe pse larg njëri-tjetrit, pasi ai jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Ganja e ka uruar nipin me fjalët më të ëmbëla...


"Leka, je arsyeja e lumturisë së shumë personave! Sot më shumë se kurrë, do të doja të përqafoj, me shpirt po të uroj, u rritshë u bëfshë burrë.Urime Ditëlindja o flladi i shpirtit tim, nani dhe gjyshi të deshirojnë edhe 100 vjet", shkruhet në urimin e këngëtares për nipin e saj të dashur.

Image
Image

 

(Kosova Sot Online)