E dhimbshme! Ermal Fejzullahu në zi, i vdes një familjar

  • G.G /
  • 03 dhjetor 2020 - 11:19
E dhimbshme! Ermal Fejzullahu në zi, i vdes një familjar

Ermal Fejzullahu ka njoftuar për vdekjen e një personi të dashur.

Sot është ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu.

Kjo për faktin se ka ndërruar jetë gjyshja e tij dhe lajmin e bëri Ermali nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e tij në Instagram.

“Lamtumirë gjyshe”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos në të cilën shihet tashmë e ndjera.

(Kosova Sot Online)