Besa eksploron bukuritë e Prishtinës

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2020 - 19:22
Besa eksploron bukuritë e Prishtinës

Përveç këngëtare e njohur, Besa Morina është edhe mësimdhënëse në një prej shkollave të Prishtinës ku ligjëron lënden e muzikës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E së fundmi, këngëtarja ka realizuar disa fotografi, në një prej lokacioneve më të bukura të Prishtinës, duke frymuar kështu paralelisht me bukuritë mahnitëse që ofron Kryeqyteti i Kosovës.

Derisa për stilin dhe paraqitjen, nuk kanë munguar komentet pozitive, duke e përgzuar, se a vërtetë i meriton këto komplimente, vlerësojeni vetë duke i shikuar fotografitë në vijim...

Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot Online)