Me pamje nga … Me të pasmet bombastike në plan të parë, Trejsi Sejdini i vendos “flakën” rrjetit

  • G.G /
  • 05 December 2020 - 10:17
Me pamje nga … Me të pasmet bombastike në plan të parë, Trejsi Sejdini i vendos “flakën” rrjetit

Ish-Missi shqiptar, Trejsi Sejdini është e njohur për format e saj bombastike trupore dhe di si sesi t’i “shfrytëzojë” për të siguruar vëmendjen e të gjithëve.

Modelja, e njohur si Gangsterja e Elbasanit, ndau me ndjekësit disa foto të nxehta nga pushimet e saj në Brezovicë.

Ajo pozoi pranë dritares së dhomës ku duket ambienti i mbuluar nga dëbora, teksa mbante një gotë verë në dorë.

Në njërën nga imazhet hot, Trejsi Sejdini vuri në pah të pasmet bombastike, ndërsa në foton tjetër gjoksin, teksa mbante veshur një bluze me dekolte të hapur.

Ish-Missi i vuri flakët rrjetit me pozat joshëse dhe provokuese.

(Kosova Sot Online)