Kush është zeshkanja s*ksi që Getinjo e quajti publikisht “zemra ime”?

  • G.G /
  • 10 dhjetor 2020 - 11:43
Kush është zeshkanja s*ksi që Getinjo e quajti publikisht “zemra ime”?

Getinjo është një ndër reperët më të ndjekur në rrjete sociale dhe postimi i tij i fundit në Instagram i ka bërë lëmsh të gjithë.

Në një video të ripostuar, shfaqet një modele zeshkane shumë seksi.

Mirëpo, vëmendjen e mori mbishkrimi i reperit, i cili shkroi “zemra jem”.

Bukuroshja brune quhet Rina dhe është shqiptare e Kosovës.

Megjithatë, ende nuk dihet se ç’raport ka ajo me Getinjon dhe të gjithë fansat janë në pritje të një reagimi të tij.

Pak ditë më parë, Mozzik dhe Getinjo lançuan këngën e tyre të re, e cila titullohet “El Chapo”.

Menjëherë pas publikimit, kënga u kthye në hit që nisi të dëgjohej kudo nga shqiptarët dhe deri tani, kënga i ka kaluar 2.6 milion klikime në “Youtube”.

Të shumtë janë ata që i kanë mbështetur djemtë në rrjete sociale, duke ndarë pjesë të këngës së tyre në Instagram.

(Kosova Sot Online)