Brenda shtëpisë luksoze të Cristiano Ronaldos, kështu është stolisur për festa

  • G.G /
  • 11 December 2020 - 09:28
Brenda shtëpisë luksoze të Cristiano Ronaldos, kështu është stolisur për festa

Cristiano dhe Georgina kanë nisur përgatitjet për festat e fundvitit.

Ndër çiftet më të përfolura janë edhe Cristiano Ronaldo me Georgina Rodriguez.

Dyshja janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjellim pamje nga përditshmëria dhe momentet më të lumtura që kalojnë bashkë.

Më aktive në këtë drejtim është Georgina, e cila ndan shumë shpesh video e fotografi edhe me fëmijët.

(Kosova Sot Online)