Jeni rritur me të, shikoni si duket sot aktori i njohur

  • G.G /
  • 12 December 2020 - 10:13
Jeni rritur me të, shikoni si duket sot aktori i njohur

Aktori indian Kabir Bedi i cili kishte rolin kryesor në telefilmin serial italian “Sandokan”, që e shfaqi serinë e tij të parë më 6 Janar të vitit 1976.

Film i paharrueshëm për gjeneratat e vjetra të cilat e kujtojnë dhe muzikën e serialit, pasi e ka pasur shumë të bukur.

Por, aktori Kabir tani është pothuajse 75 vjeç dhe duket krejt ndryshe nga atëherë. E mbani mend ju? 

(Kosova Sot Online)