Kënga e re e Kidës vjen sot

  • G.G /
  • 14 dhjetor 2020 - 12:43
Kënga e re e Kidës vjen sot

Këngëtarja Orhidea Latifi- Kida ka njoftuar përmes një njoftimi në rrjetet sociale se kënga e saj e re do të publikohet sot në orën 23:59.

Kënga titullohet “Drunk”dhe prezantimi përmes disa fotove nga momentet e xhirimit është pritur mirë nga fansat.

Presim si do të pritet vetë kënga pas publikimit.

(Kosova Sot Online)