Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për 'pesë pare', por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin

  • G.G /
  • 15 dhjetor 2020 - 10:55
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për 'pesë pare', por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin

Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtje pa leje.

Gjatë atyre ditëve, Fjolla e mohoi lidhjen romantike me të, madje u shpreh se mediat po shkatërrojnë e po lëndojnë familjen dhe fëmijët e një njeriu që s’ka lidhje me të.

Fisnik Syla është baba i dy fëmijëve dhe deklarata e bashkëshortes së tij se Fjolla i ka shkatërruar familjen bëri bujë në media.

"Atyre që deshten shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë", mësohet të jetë shprehur ajo.

Por duket se marrëdhënia e Fjollës me kunatin, vëllain e Fisnikut janë mjaft të mira dhe madje shoqërore.

Kjo duket nga komentet në Instagram të cilët i flasin njëri-tjetrit me kofidenca.

"Yll", i komenton Fjolla Fatosit, e ai ja kthen "Kunata".

Ndërsa në një tjetër foto Fjolla e komplimentin se buzëqeshja e tij është e artë.

(Kosova Sot Online)