Shokon këngëtarja shqiptare, rrëfen eksperiencat nga fjetja në grup deri te marrëdhëniet s*ksuale me vajzat

  • G.G /
  • 16 dhjetor 2020 - 12:39
Shokon këngëtarja shqiptare, rrëfen eksperiencat nga fjetja në grup deri te marrëdhëniet s*ksuale me vajzat

Këngëtarja Xhesika Ndoji është rrëfyer për jetën e saj private, duke treguar detaje shumë intime, nga puthja me vajza, fjetja me disa njerëz njëkohësisht si edhe marrëdhënia me deputetët.

Gjatë një interviste për ‘Why Not’, ajo zbuloi se nuk ka bërë seks kurrë me vajza, dhe s’do e bënte pasi i pëlqejnë meshkujt.

Xhesika Ndoji foli pa dorashka teksa tregoi se ka pasur foto nudo në telefon por që tani i ka fshirë. Ndërsa pranoi se ka dalë pa të brendshme.

Këngëtarja tregoi edhe marrëdhënien me deputetët, duke u shprehur se ka relacione të mira dhe se ata do ia bënin më të lehtë rrugën në politikë.

Pjesë nga intervista:

Kam dalë pa mbathje?

Xhesika Ndoj: E kam bërë. Na ka dalë nami që dalim pa gjë

Kam përdorur seksualitetin tim për të zgjidhur një problem?

Xhesika Ndoj: Nuk do e bëja kurrë. Edhe po të dua s’kam ku të coj seksin duke më lutur dhe duke bërë ata për mua, jo unë për ata

Kam fjetur me disa njerëz njëkohësisht?

Xhesika Ndoj: Në cfarë kuptimi? E kam bërë/ se kam bërë, ta marrin si ta marrin (qesh). E di qe do e marrin për keq por do t’ia mbështesim.

Ke foto nudo në telefon?

Xhesika Ndoj: Edhe kam, edhe s’kam. Nuk kam, i kam hequr

Kam bërë seks me një vajzë

Xhesika Ndoj: Se kam bërë dhe s’do e bëj kurrë. Djemtë i dua të mirë, me të zgjedhur

Kam puthur një vajzë

Xhesika Ndoj: E kam bërë, në sens shakaje kuptohet, jo realisht.

Të respektojnë policët në rrugë?

Xhesika Ndoj: Po më respektojnë, i jam shumë mirënjohëse. Edhe unë i respektoj

Kam sfiduar deputete dhe pasanik sepse kam pasur të drejtë

Xhesika Ndoj: E kam bërë, jam mësuar me deputetët nuk më bëjnë përshtypje fare. I kam relatat e mira.

Po ti futesh politikë do e kesh më të lehtë

Xhesika Ndoj: Po sepse kam pasur mbështetjen e politikanëve

Kam reklamuar të pasmet sepse e di që ia vlejnë

Xhesika Ndoj: I kam nxjerrë por e kam bërë për reklamë. Thjeshtë i kam, s’kam ku i coj.

(Kosova Sot Online)