Në muajin e shtatë të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj tregon barkun e rrumbullakosur

  • E.K /
  • 17 dhjetor 2020 - 08:55
Në muajin e shtatë të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj tregon barkun e rrumbullakosur

Afërdita Dreshaj e ka treguar barkun e rrumbullakosur.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është në pritje të fëmijës së parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl së shpejti do të bëhen me djalë.

Si rrallëherë këngëtarja ka vendosur ta zbuloi barkun shtatzënë dhe ka treguar se është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Pranë fotos së publikuar ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

(Kosova Sot Online)