Sa vjeç mbush sot Tolgahan Sayisman? Do të habiteni kur të mësoni moshën e tij

  • G.G /
  • 17 dhjetor 2020 - 15:28
Sa vjeç mbush sot Tolgahan Sayisman? Do të habiteni kur të mësoni moshën e tij

Tolgahan Sayisman feston sot ditëlindjen dhe gjeni pak se sa vjeç po mbush ai?!

Aktori turk, që është bërë shumë i njohur përmes disa serialeve të suksesshëm, bën sot plotë 39 vjeç.

Në këtë ditë speciale ai ka marrë një mesazh tepër të veçantë urimi nga bashkëshortja e tij, Almeda Abazi.

Bukuroshja shqiptare ka ndarë në rrjete sociale një nga fotot e tyre më të bukura.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime… jemi me fat që të kemi në jetët tona. Babai më i mirë! Të duam përgjithmonë”, ka shkruar Almeda përkrah fotos.

Kujtojmë se dhuratën më të bukur për ditëlindje, Tolgahan e mori disa ditë më parë kur mësoi gjininë e fëmijës së dytë që presin të vijë në jetë.

Çifti do të bëhen prindër të një vajze dhe aktori ishte ai që mbeti më i surprizuar kur mësoi këtë lajm të bukur.

Ndërkaq përveç fëmijës që po presin, ata të dy janë prindër edhe të një djali 1-vjeçar.

(Kosova Sot Online)