Sara publikon foton e parë familjare me Ledrin dhe Poem Blu

  • G.G /
  • 23 dhjetor 2020 - 12:07
Sara publikon foton e parë familjare me Ledrin dhe Poem Blu

Disa ditë më parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë me vogëlushen të cilën e pagëzuan me emrin Poem Blu.

Epo familja më e re nuk kanë pritur më dhe kanë nisur shëtitjet të tre ku Ledri, Sara dhe Poem Blu së fundmi na kanë dhuruar kartolinën më të bukur.

Ka qenë Sara ajo e cila në një InstaStory ka publikuar foton e parë familjare të familjes Vula.

Dyshja nuk na e kurseu në rrjete sociale portretin e të voglës, që menjëherë u kthyer një ndër bebushet më të komentuara.

(Kosova Sot Online)