Kush është mami këtu kush vajza ?Adelina Tahiri na prezanton me mamin dhe motrën

  • G.G /
  • 02 janar 2021 - 14:39
Kush është mami këtu kush vajza ?Adelina Tahiri na prezanton me mamin dhe motrën

Këngëtarja Adelina Tahiri është mjaf aktive në llogainë e saj në Instagram ku ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

Këngëtarja nuk i kursen fotot e shkëputura nga jeta luksove që ajo bën.

Së fundmi, Adelina ndau  një foto me ndjekësit teka pozoi me motrën dhe mamanë e saj, me të cilën rrëmbeu gjithë vëmendjen e ndjekësve.

'Gjene te bukura e?? Kush eshte mami ketu kush vajza', shkroi Adelina krah fotos.

(Kosova Sot Online)