Pamje nga momenti kur lindi djali i Shkurtës

  • G.G /
  • 04 janar 2021 - 12:26
Pamje nga momenti kur lindi djali i Shkurtës

Këngëtarja e dashur për publikun Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe i dashuri i saj, Albert Limani, kanë sjell në jetë djalin e tyre të quajtur Mal.

E së fundmi, janë publikuar edhe fotografitë kur Mali shihet duke dalur nga spitali, nën shoqërimin e babait dhe familjarëve të tjerë, por, Shkurta nuk u pa askund.

Padyshim që për ta më pas u bë një pritje e madhe në shtëpi.

(Kosova Sot Online)